Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Dostęp do informacji publicznych nieudostępnionych w Biuletynie Informacji Publicznej.
 
Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej ( Dz. U. z 2001r. Nr 112, poz. 1198 z późniejszymi zmianami) informacja, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniona na wniosek zainteresowanego. Udostępnienie informacji publicznej na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku. Jeżeli informacja publiczna nie może być udostępniona  w terminie 14 dni należy powiadomić wnioskodawcę o powodach opóźnienia oraz o terminie, w którym udostępni się informację, nie dłuższym jednak niż dwa miesiące od dnia złożenia wniosku.

Jeżeli informacja publiczna nie może być udostępniona w sposób lub formie określonej we wniosku powiadamia się pisemnie wnioskodawcę o przyczynach braku możliwości udostępnienia informacji zgodnie z wnioskiem i wskazuje, w jaki sposób lub w jakiej formie informacja może być udostępniona niezwłocznie. W takim przypadku, jeżeli w terminie 14 dni od powiadomienia wnioskodawca nie złoży wniosku o udostępnienie informacji w sposób lub formie wskazanej w powiadomieniu, postępowanie o udostępnienie informacji umarza się. Odmowa następuje w formie decyzji administracyjnej.

 

Ograniczenia w dostępie do informacji publicznej.
 

Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu w zakresie i  na zasadach określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych  oraz o ochronie innych tajemnic ustawowo chronionych.Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na prywatność osoby fizycznej lub tajemnicę przedsiębiorcy.
 
Aby pobrać wzór wniosku o udostępnienie informacji publicznej (dokument Adobe Reader) kliknij tu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Tomaszewski 15-09-2008 11:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 15-09-2008
Ostatnia aktualizacja: Piotr Tomaszewski 25-05-2010 09:16