Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Skład osobowy Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju VIII kadencji (2018-2023)

 

Dyżury Przewodniczącego Rady

Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzcińsku - Zdroju Pan Robert Kowalski jest dostępny pod numerem telefonu 660 299 797 oraz adresem e-mail: rkowalski@trzcinsko-zdroj.pl

 

 

 

Skład osobowy Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju VIII kadencji (2018-2023)

 

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

Ilość głosów w wyborach

1.

 

Gołaś Zbigniew

zgolas@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

71

2.

 

Wasiutyński Grzegorz

gwasiutynski@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

76

3.

 

Deka Renata

rdeka@trzcinsko-zdroj.pl

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej

77

4.

 

Taberska Dorota

dtaberska@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNA

88

5.

 

Iwanicki Zdzisław

ziwanicki@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

65

6.

 

Woźniak Maria

mwozniak@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNA

53

7.

 

Przytuła Piotr

pprzytula@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

103

8.

 

Słonecki Krzysztof

kslonecki@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

104

9.

 

Juchlke Robert

rjuchlke@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

116

10.

 

Vreeswijk Cornelis

cvreeswijk@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

87

11.

 

Kowalska Agnieszka

akowalska@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNA

65

12.

 

Kowalski Robert

rkowalski@trzcinsko-zdroj.pl

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

81

13.

 

Lewandowski Tomasz

tlewandowski@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

91

14.

 

Noga Zbigniew

znoga@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

90

15.

 

Szumiło Dariusz

dszumilo@trzcinsko-zdroj.pl

 

RADNY

80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Piątkowski 19-11-2018 15:48
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 19-11-2018
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Piątkowski 20-12-2018 09:07