Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

SOŁECTWA

Lp.

Sołectwo

Data wyborów

Sołtys
Rada
1. Chełm Dolny 15.02.2019 r.

Wojciech Kiman

wkiman@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
2. Chełm Górny 15.02.2019 r.
Mariola Chyczewska-Harvey
1.
2.
3.
4.
3. Dobropole 11.02.2019 r.

Dariusz Szumiło

dszumilo@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
4. Gogolice 12.02.2019 r.

Cornelis Vreeswijk

cvreeswijk@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
5. Góralice 08.02.2019 r.

Robert Kowalski

rkowalski@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
6. Górczyn 13.02.2019 r.

Dorota Hałupka

dhalupka@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
7. Klasztorne 31.02.2019 r.

Józef Kozakiewicz

jkozakiewicz@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
8. Piaseczno 01.02.2019

Robert Juchlke

rjuchlke@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
9. Rosnowo 13.02.2019 r.

Alicja Kałużniak

akaluzniak@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
10. Stołeczna 07.02.2019 r.

Tomasz Tracz

ttracz@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
11. Strzeszów 14.02.2019 r.

Rafał Widziak

rwidziak@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.                       
12. Tchórzno 11.02.2019 r.

Grażyna Kałużna

gkaluzna@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Tomaszewski 26-06-2003 13:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Piątkowski 22-02-2019 08:04