herb BIP - Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju

trzcinsko-zdroj.pl

SOŁECTWA

Lp.

Sołectwo

Data wyborów

Sołtys
Rada
1. Chełm Dolny 11.02.2015 r.

Wojciech Kiman

wkiman@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
2. Chełm Górny 11.02.2015 r.

Robert Łysiak

rlysiak@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
3. Dobropole 12.02.2015 r.

Dariusz Szumiło

dszumilo@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
4. Gogolice 03.02.2015 r.

Cornelis Vreeswijk

cvreeswijk@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
5. Góralice 04.02.2015 r.

Robert Kowalski

rkowalski@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
6. Górczyn 10.02.2015 r.

Maria Maciejewska

mmaciejewska@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
7. Klasztorne 10.02.2015 r.

Józef Kozakiewicz

jkozakiewicz@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
8. Piaseczno -------

Robert Juchlke

rjuchlke@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
9. Rosnowo 02.02.2015 r.

Alicja Kałużniak

akaluzniak@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
10. Stołeczna 09.02.2015 r.

Zbigniew Noga

znoga@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.
11. Strzeszów 27.02.2015 r.

Edward Iwański

eiwanski@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.                       
12. Tchórzno 12.02.2015 r.

Ewa Stankowska

estankowska@trzcinsko-zdroj.pl

1.
2.
3.
4.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Tomaszewski 26-06-2003 13:04
Wytworzenie dokumentu: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Kamil Wiącek 23-07-2015 14:28