Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

UCHWAŁA NR XXVIII/ 244 /2017 RADY MIEJSKIEJ W TRZCIŃSKU-ZDROJU z dnia 3 marca 2017 r. w sprawie kierunków działania Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój.


UCHWAŁA NR XXVIII/ 244 /2017
RADY MIEJSKIEJ W TRZCIŃSKU-ZDROJU
z dnia 3 marca 2017 r.


w sprawie kierunków działania Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 446) Rada Miejska w Trzcińsku-Zdroju uchwala co następuje:

§1. Określa się kierunek działania Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój w zakresie realizacji projektu: „„Wspieranie rozwoju naturalnych ofert zdrowotnych w Angermünde i w Trzcińsku-Zdroju - wspierających zdrowie zgodnie z zasadami terapii Kneipa w zatwierdzonej urzędowo miejscowości rekreacyjnej Angermünde oraz w polskiej gminie partnerskiej, wcześniejszym uzdrowisku Trzcińsko-Zdrój (Bad Schonnflie? )”

§ 2. Wyraża się zgodę na zawarcie porozumienia partnerskiego dotyczącego projektu „Wspieranie rozwoju naturalnych ofert zdrowotnych w Angermünde i w Trzcińsku-Zdroju - wspierających zdrowie zgodnie z zasadami terapii Kneipa w zatwierdzonej urzędowo miejscowości rekreacyjnej Angermünde oraz w polskiej gminie partnerskiej, wcześniejszym uzdrowisku Trzcińsko-Zdrój (Bad Schonnflie?) do zawarcia i podpisania wyżej wskazanego porozumienia

§ 3. Wykonanie Uchwały powierza się Burmistrzowi Gminy Trzcińsko-Zdrój.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

UZASADNIENIE

Zadania własne gminy obejmują sprawy związane ze współpracą z innymi gminami  a także współpracę ze społecznościami lokalnymi innych państw. Realizacja projektu przyczyni się do wzmocnienia walorów turystycznych Gminy Trzcińsko-Zdrój. Uchwałę podejmuje się na wniosek instytucji oceniającej wniosek z partnerem Angermünde został złożony i jest w trakcie rozpatrywania.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Piątkowski 07-03-2017 10:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 07-03-2017
Ostatnia aktualizacja: - 07-03-2017 10:20